Nëntotali
0.00

Toster DSP, KC1159

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me anë të  DSP, KC1159- Tosterit arrini të thekni buken në mënyrë cilësore dhe e cila është lehtë për pastruar falë sipërfaqeve jo-ngjitëse. Lehtë për të ruajtur në kuzhinë në sajë të mbajtësit të kabllos dhe rregullimit vertikal. Falë dorezës së izoluar, është e sigurt për tu përdorur, ndërkohë që indikatori i dritës tregon se kur ushqimi është gati.

  -Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  -Fuqia: 750 W
  -Karakteristikat:
  -Strehimi i ftohtë me prekje
  -Pllakë me veshje që nuk ngjit
  -Me tregues dritash
  -Mbrojtja e sigurisë nga mbinxehja
  -Këmbë rezistente ndaj rrëshqitjes
  -Pjata të heqshme: sanduiç, skarë dhe pjatë vafle
  -Materiali: Panele çelik inox + plastikë
  -Madhësia e produktit: 6,5 H x 23 x 23 cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve