Nëntotali
0.00

Grill, Dsp KB1054

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me anë të Dsp KB1054  Tosterit arrini të thekni buken në mënyrë cilësore dhe e cila është lehtë për pastruar falë sipërfaqeve jo-ngjitëse. Lehtë për të ruajtur në kuzhinë në sajë të mbajtësit të kabllos dhe rregullimit vertikal. Falë dorezës së izoluar, është e sigurt për tu përdorur, ndërkohë që indikatori i dritës tregon se kur ushqimi është gati.

  -Pllaka: 23x15cm
  -Funksionimi i sistemit të sigurisë
  -Pllaka ngjitëse jo ngjitëse për pastrim të lehtë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve