Nëntotali
0.00

Tenxhere me Presion, DSP KB5008

97.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Produkte cilësore për kuzhinë,  tenxhere me presion e gatimit,  aksesor i domosdoshëm për ambientin ku ju përgatisni ushqimin për familjen tuaj.

  Vellimi i tenxheres 6 litra.

  Ka nje pozicionim te valvules me avull per te ngritur presionin.

  Kohaa e mbajtjes se presionit 90minuta.

  Konsumi 1000w

 • tenxhere,me,presion,,dsp,kb5008

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve