Nëntotali
0.00

Brushë për flokë, Dsp 50097, 425 W

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Furça shumë funksionale për tharëse flokësh. 
  Tharësja në formë furçe me ajër të nxehtë SENIFI  krijon vëllim, lëmim, drejtim dhe valëzim të flokëve tuaj.  
  Zhurmë më e ulët dhe rrjedhje e fuqishme ajri dhe dorezë e hollë. 


  Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  Fuqia: 425 W
  Modeli i motorit: 365S
  Kontrolli i temperaturës
  Shpejtësia e rrotullimit: 22000 RPM
  Tre shpejtësi dhe tre zgjedhje të temperaturës
  Funksioni i thatë dhe i lagësht
  Kordoni i rrymës rrotulluese 360°
  Para: Nr
  Tjetra: 50005-PINK

 • brushe,për,flokë,,dsp,50097

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve