Nëntotali
0.00

Hekur për Flokë, DSP 10264

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Një drejtues përfekt që mundëson  stilime të ndryshme floku në  të njejtën kohë.
  Pllaka të veshura me qeramikë ultra të lëmuara të mbushura me keratinë për flokë të drejtë të lëmuar dhe pa demtime. 
  Projektuar për të mbrojtur flokët tuaj nga nxehtësia dhe për të promovuar një shkëlqim të shëndetshëm
   
 • hekur,per,flokë,,dsp,10264

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve