Nëntotali
0.00

Hekur për Flokë, DSP 10221

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  DSP 10221 5 Cilësimet e nxehtësisë 220°C Drejtues dixhital turmalinë alumini me pllaka të lakuar 45W
  Pllaka e fundit e aluminit ndihmon në reduktimin e dëmtimit të
  nxehtësisë 5 cilësime të nxehtësisë për të gjitha llojet e
  flokëve Kontrolli i temperaturës së stilit të flokëve
  Fikja automatike 60 minuta
  Drejtues i butë i flokëve
  me temperaturë të lartë 220°

  Specifikimet:
  Marka: DSP
  Modeli: 10221
  Tensioni: 110-240V & 50-60Hz
  Fuqia: 45W
  Materiali i pllakës së nxehtë: Alumini
  Koha e ngrohjes: brenda 5 minutash
  Temperatura: 140°C deri në 220°C
  360° Kabllo rrotulluese
  Gjatësia e kordonit: 2m
  Përfshin paketimin:
  1 x Drejtues flokësh
 • hekur,per,flokë,,dsp,10221

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve