Nëntotali
0.00

Brushë për Floke, DSP 50052, 1000 W

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Brushë Dsp  DSP 50052 e cila arrinë që përmes fuqisë së saj ju mundëson tharje të shpejtë dhe efikase të flokëve.
  I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve dhe në të njejtën kohë nuk i dëmton ato.Përmes ekranit LCD, arrini që të përcaktoni temperaturën e dëshiruar.


  Tensioni: DC220-240V~50/60Hz
  Fuqia: 1000 W
  Materiali i furçës: Alumini
  Koha e ngrohjes: rreth 45 sekonda për të arritur 200 ℃
  Dy shpejtësi dhe dy zgjedhje të temperaturës
  Shpejtësia e rrotullimit: 22000 RPM
  Kordoni i rrymës rrotulluese 360°, me grep

 • brushe,për,floke,,dsp,50052

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve