Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, me Avull, DSP, KD1093, 1000W

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Një hekur i fuqishëm me avull 1000 W me një dizajn modern dhe kompakt që e bën të lehtë transportin dhe ruajtjen, duke zënë hapësirë ​​minimale!
  Nxehet shumë shpejt dhe mund të përdoret në pozicion vertikal ose horizontal, në varësi të nevojave dhe preferencave tuaja.
   Hekurosni rrobat kudo që jeni! Ka një rezervuar të lëvizshëm me një kapacitet 100 ml dhe avull të vazhdueshëm (35 g / min). Ky hekur rrobash origjinal, i gjithanshëm dhe i lëvizshëm është i lehtë dhe i përshtatshëm, shumë i rehatshëm dhe i lehtë për tu përdorur. Hekuros në mënyrë efektive rrobat e rrudhura. Largon aromat dhe sterilizon pëlhurat.

  Punon në rrjet me kabllon e integruar
  Funksioni i avullit
  Materiali: PC
  Kapaciteti: 100 ml
  Furnizimi i vazhdueshëm me avull: 35 g/min
  Ngrohje ultra e shpejtë: 30 s
  Fuqia: 1000 W
  AC në: 210-240 V / 50 Hz
  Gjatësia e kabllit: 100 cm
  Përmasat: 20 x 17 x 7.0 cm
 • hekur,hekurosje,,dsp,,kd1093,,pegell,pegull,pegll,avull

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve