Nëntotali
0.00

Hekur për flokë, SH-8016

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Figaro për flokë e cila falë temperaturës deri në 230 gradë celsius arrini stilim perfekt për flokët e juaj Ju mundë të zgjedhin temperaturën sipas dëshirës,  deri në 200 gradë celisus. Pajisja ka funksion automatik të mbylljes e cila fiket pas 30 min në rast të mospërdorimit të saj.Cilësore dhe praktike për përdorim


  -Fuqia: 45W
  -Diametri:26mm
  -5 nivele të temperaturës
  -Temperatura:100-200C
  -Voltazha: 220-240v
 • hekur,floke,sh-8016

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve