Nëntotali
0.00

Set për Kujdes Përsonal, DSP 70153, 5n1

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Një paisje idelale për kujdes personal për femra.
  5 koka portabile, secila e përshtatshme për funksionin e saj dhe zonën e trajtimit.

  Tensioni i përshtatësit: 220-240V~50/60Hz
  Fuqia: 2 W
  Bateria: Ni-Cd
  Kapaciteti i baterisë: 450 mAh*2
  Koha e karikimit: 8-10 orë
  Koha e punës: 30 minuta
  I papërshkueshëm nga uji: IPX4

  KOKË DEPILIMI, KOKË RROJE, KOKË FURÇE PASTRIMI, KOKË MASAZHI, KOKË HEQËSE KABLLOPËRSHTATËSE, FURÇË PASTRIMI

 • set,aparat,kujdes,personal,,dsp,70153

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve