Nëntotali
0.00

Figaro Dsp, për Flokë, Set

15.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Performanca me efikasitet të lartë dhe me shkëlqim të shtuar me hekurin Dsp. Ky hekur përmban teknologji të gjithanshme të shiritave për të krijuar një kthesë të përsosur.

  Një kontroll me temperaturë të lartë përcaktuese me ekran LED dhe sistemin e mbylljes ju lejon të stiloni me lehtësi. Gati për tu përdorur  në vetëm 1 minutë.

  -Pllaka Qeramike
  -Kontrolli i Temperaturës ( deri në 200 gradë celisus)
  -Funksioni On/Off 
  -Koha e ngrohjes:  1 minutë
  -Gordoni i lëvizshëm

 • figaro,dsp,floke,set

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve