Nëntotali
0.00

Tharëse Elektrike për Floke, DSP 37002, 1400w

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   
   Një nga tharëset profesionale më të lehta në treg; ideale edhe për udhëtime falë madhësisë së vogël. 
   Teknologjia e avancuar e qeramikës krijon jone në mënyrë natyrale dhe hidraton dhe mbron flokët nga efektet e nxehtësisë.
   Ai përmban 3 koncentratorë ( koka stilimi) : një i ngushtë për stilim dhe një i madh për tharje si dhe difuzerin për tharjën dhe formësimin e kaqurrelave.
  Posedon kabllo të gjatë të përshtatshme. • tharrese,elektrike,për,floke,,dsp,37002

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve