Nëntotali
0.00

Tharëse për Flokë, Dsp 30249,

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tharësja e flokëve DSP është e përshtatshme për përdorim profesional dhe shtëpiak.  Tharësja e flokëve DSP ka një dizajn unik dhe, si rezultat, ndjesi të këndshme nga puna e vazhdueshme me të. Duke sjellë së bashku një motor të qëndrueshëm afatgjatë me një shpejtësi të fuqishme ajri deri në 2200W. Veshje Keratin & Shine ofron tharje me shkëlqim rrezatues.

  -Fuqia: 2200W
  -Numri i shpejtësive: 2
  -Numri i mënyrave të temperaturës: 2
  -Modaliteti Turbo

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve