Nëntotali
0.00

Makinë për qethje, DSP 90492

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Makinë DSP e përkryer për heqjen apo stilimin e mjekrës tuaj. 
  Sharrat me çelik inox me teknologji të vetë-mprehjes dhe cilësime të ndryshme precizioni sigurojnë një mjekër të përsosur çdo ditë.
  Ky prerës i mjekrës është ideal dhe mund të përdoret në çdo kohë, kudo.Prerje me performancë të lartë. 
  -Këmba e rregullueshme e mjekrës ofron gjatësi të ndryshme,  perfekt për një mjekër klasike.Praktik në përdorim dhe lehtë për tu pastruar.

  Karikimi USB DC5V 1A
  Fuqia: 3 W
  Bateria: Bateri litiumi
  Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
  Koha e karikimit: 3 orë
  Koha e punës: 180 minuta
  Shpejtësia e rrotullimit e rregullueshme: 5600/6100 RPM
  Kokë prerëse prej çeliku inox: Kokë prerëse me 0 dhëmbë në formë T
  Efekti i prerjes ultra të shkurtër 0,1 mm
  Jo i papërshkueshëm nga uji
 • makine,për,qethje,,dsp,90492

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve