Nëntotali
0.00

Trimer për heqjen e Vetullave, DSP 70118

5.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Heqja e vetullave mund të jetë një metodë e dhimbshme . 
  Ju prezantojmë  trimerin  e etullave Lifelong Precision Plus që ndihmon në heqjen pa dhimbje të vetullave apo zonave te ndjeshme  të fytyrës. 
  Ky trimmer mund të përdoret për të formësuar vetullat tuaja ndërmjet takimeve në sallon. 
  Paisja është bërë e vogël dhe kompakte në mënyrë që të mund të futet në çantën tuaj të dorës, çantën e palestrës. 
  Koka e prerësit mund të hiqet. Gjithashtu vjen me një furçë pastrimi duke e bërë kështu të lehtë pastrimin.

  Lloji: Pa tela
  Materiali i tehut: Çelik inox
  Materiali i trupit: Plastike
  Ngjyrë: E bardha
  Rezistente ndaj ujit: po
  Kokë e larë: po
  Veçoritë: Lehtë për tu pastruar
  Të përshtatshme për: nHunda, veshi dhe vetulla
  Udhëzimet e kujdesit
  Shtrijeni lëkurën dhe lëvizni produktin në rrathë, Mos e përdorni nëse shfaqet acarim ose alergji, këshillohuni menjëherë me një mjek.
 • trimer,per,heqjen,e,vetullave,,dsp,70118

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve