Nëntotali
0.00

Makinë Elektrike për Heqjen e Qimeve për Femra, DSP 70081

5.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Trimer për heqjen e qimeve të ftyrës , i cili  mund të përdoret edhe për sqetulla, krahë dhe këmbë.

  Mbushet me usb dhe përdoret pa kabull
  Madhësia e produktit: 20x110mm


 • makine,elektrike,për,heqjen,e,qimeve,për,femra,,,dsp,70081,trimer

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve