Nëntotali
0.00

Makinë për rrojë Dsp, 90339

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Makinë për rrojë e përkryer për heqjen apo stilimin e mjekrës tuaj. Sharrat me çelik inox me teknologji të vetë-mprehjes dhe cilësime të ndryshme precizioni sigurojnë një mjekër të përsosur çdo ditë.Ky prerës i mjekrës është ideal dhe mund të përdoret në çdo kohë, kudo.Prerje me performancë të lartë. 

  -Këmba e rregullueshme e mjekrës ofron gjatësi të ndryshme,  perfekt për një mjekër klasike.Praktik në përdorim dhe lehtë për tu pastruar.

  -Materiali i tehuts: çelik inox
  -Kohëzgjatja e baterisë: 1h 30min
  -Ai përfshin tre krehje (1-3-5 mm)
  -Numri i shpejtësive: 1
  -Treguesi i prerjes së gjatësisë: Krehër
  -Zonat: mjekër
  -Teh brënda: PO

 • makine,rroje,dsp,90339,makin,maqin

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve