Nëntotali
0.00

Makinë për rroje, Dsp- 90110

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  DSP Clipper me shtojcën e rregullueshme të zvogëlimit ju lejon të personalizoni pamjen tuaj me çdo hairstyle që dëshironi. Dizajni i papërshkueshëm nga uji lejon prerjen e flokëve të lagur. Materiali i saj cilësor ofron një ndjenjë të butë. Tehat e përbërë nga çeliku inox ofrojnë prerje shumë të qëndrueshme dhe efikase.

  -Fuqia: 3W
  -
  Voltazha: 220-240v

 • makine,rroje,dsp-,90110

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve