Nëntotali
0.00

Kalorifer Kumtel, LX-6331, 2000W

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kalorifer Kumtel i cili përmban një material cilësor për shpërndarjen maksimale të ajrit me një madhësi kompakte, kështu që nuk do të marrë shumë hapësirë. Krijoni fllad të ngrohtë me 2shpejtsi apo të ftohtë me 1 shpejtësi. Termostati elektronik automatik  ju lejon të ngrohni dhomën ku ndodheni dhe të ruani rehati duke përdorur më pak energji.
   E përshtatshme që ju ta keni në hapësirat e juaja në shtëpi apo edhe në zyre.
  Nuk shkakton dhimbje koke sepse nuk konsumon oksigjen.

  -Fuqia 2000W, 220V-240V;
  -2 fuqi ngrohjeje: 1000W / 2000W
  -Dimensionet: Lartsia 30cm, Gjersia 25cm
 • kalorifer,kumtel,,lx-6331,,2000w,,nxemse,frym,nxet

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve