Nëntotali
0.00

Ngrohës Me Ventilator,2000W,Floria

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Specifikimet e produktit:
  • Fuqia 2000 W
  • Termostati i rregullueshëm,
  • Ajri i nxehtë dhe i ftohtë
  • Mbrojtja nga mbinxehja


 • ngrohes,me,ventilator,2000w,floria

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve