Nëntotali
0.00

Kalorifer , ZLN6171

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kalorifer Zilan i cili përmban një material cilësor për shpërndarjen maksimale të ajrit me një madhësi kompakte, kështu që nuk do të marrë shumë hapësirë. Krijoni fllad të nrohtë apo të ftohtë me 2 shpejtësi Termostati elektronik automatik  ju lejon të ngrohni dhomën ku ndodheni dhe të ruani rehati duke përdorur më pak energji.E përshtatshme që ju ta keni në hapësirat e juaja në shtëpi apo edhe në zyre

  -Fuqia: 2000W
  -Numri i shpejtësive: 2
  -Cilësimet e temperaturës 2  Ngrohtë/Ftohtë
 • kalorifer,,zln6171

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve