Nëntotali
0.00

Nxemëse Konvektor xham, ZLN1419

59.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Paneli i ngrohjes i bërë nga qelqi rezistent ndaj nxehtësisë Zilan ZLN1419, siguron ngrohje të shpejtë me jetë të gjatë. Pajisur me elemente ngrohje alumini në formë X me jetëgjatësi të gjatë shërbimi, pa dritë, termostat me sensor elektronik, mbrojtje nga mbinxehja dhe panel kontrolli dixhital. Mundësia e instalimit në dysheme ose në mur.

  -Fuqia:1500W
  -Dimensionet: 50 x 70 x 14 cm
  -Tensioni / Frekuenca: 220-240 V / 50-60 Hz.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve