Nëntotali
0.00

Nxemëse Elektrike, W-HQ809S

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kjo nxemëse përmban një material cilësor për shpërndarjen maksimale të ajrit me një madhësi kompakte, kështu që nuk do të marrë shumë hapësirë. Krijoni fllad të nrohtë apo të ftohtë me 2 shpejtësi Termostati elektronik automatik  ju lejon të ngrohni dhomën ku ndodheni dhe të ruani rehati duke përdorur më pak energji.E përshtatshme që ju ta keni në hapësirat e juaja në shtëpi apo edhe në zyre

  -Fuqia: 800w
  -Numri i shpejtësive: 2
  -Cilësimet e temperaturës 2  Ngrohtë/Ftohtë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve