Nëntotali
0.00

Radiator 13 Brinjësh Becker, W-HOF28F

72.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Radiator 13 Brinje Becker

  * Power:230V-50HZ
  * MAX WAT:2500Wat
  * Ngrohësja e ventilatorit fuqia 400Wat
  * 3 Cilësimet e nxehtësisë
  * Mbrojtja mbi ngrohjen
  * Ndërprerësi i këshillimit është opsional
  * Termostrati / llampa treguese
  * Me ndërprerës sigurie
  * Me ventilator turbo
  *Ngjyra e bardhe e njete si ne foto
  * GARANCIONI 12 MUAJ
 • radiator,13,brinjesh,,w-hof28f,,radiator,13,brinjesh,becker,,w-hof28f

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve