Nëntotali
0.00

Ftohës Ajri Lëvizese, Timit, Kapaciteti 7-8 L, W-AC958

69.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

69.90 €

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ftohës Ajri, Lëvizëse me kapacitet 7-8L🌬

  🔎Ftohësi është shumë praktik për përdorim, ftohë ambientin deri në 14- 22m2
  🔎Mbushet rezervuari me ujë dhe i vendoset akulli sipër dhe programohet niveli i ftohjes

  Specifikat kryesore:

  Dimensionet cm : 48 x 25x x 23
  Kontroll i rregullueshem i : Ftohjes, thatesise dhe flladitjes.
  Kontroll i rregullueshem i fikjes.


   


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve