Nëntotali
0.00

Ventilator Elkos, W-FF1803

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Ventilator apo freskuese ideale për shtëpi apo hapësira të ndryshme ku ju keni nevojë.Falë shpejtësive, ju arrini ta kontrolloni ventilatorin sipas dëshirës.

    -Dimenzionet: 18inch

  • ventilatorlkos,w-ff1803

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve