Nëntotali
0.00

Thithëse Cuori, V-8256, 1600W

39.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kapaciteti për pastrim të plotë, i krahasueshëm me një fshesë me korrent 1600 watts dhe në një konsum veçanërisht të ulët të energjisë.  Rast i lehtë për tu ruajtur dhe përdorur falë modelit të tij super të lehtë dhe kompakt. Ndryshimi i qeseve pluhur më rrallë dhe kostot më të ulëta për shkak të vëllimit të madh,

  -Fuqia:1600W , 
  -Voltazha: 220-240V, 50Hz
  -Garancioni: 6 muaj

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve