Nëntotali
0.00

Thithëse Elektrike Hjw-1702, 1600W

54.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hjw-1702  është një fshesë me korrent ideale me teknologjinë e saj që e bën pastrimin e shtëpisë praktike. Kjo ju lejon të pastroni shtëpinë tuaj shpejtë dhe në mënyrë efektive. Ai siguron një mjedis pa alergen për një jetë më të shëndetshme. Ajo luan një rol aktiv në heqjen e pluhurit.Duke përdorur një furnizim me energji elektrike prej 1600 W, pastruesi i vakumit i bën detyrat e pastrimit më efikas. Ofron operacion me performancë të lartë, duke e bërë shtëpinë tuaj më të pastër.

  1. -Fuqia motorike: 1600 W 
  2. -Garancioni:6 muaj
 • thitheselektrike,hjw-1702,1600w,fshes,fshese,fshis

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve