Nëntotali
0.00

Thithëse Elektrike, HJW-1308, 1400W

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Thithese elektrike e cila eshte e pershtatshme qe ju ta keni pjese te shtepise tuaj.Fale fuqise deri ner 1400W, arrini qe me efikasitet te menjanoni pluhurin dhe papastertie tjera,

  -Fuqia nominale: 1400 W ,
  -Kapaciteti i qeses se pluhurit: 2l ,
  -Dizajn për uljen e zhurmës,
  -Gjatësia e kabllos: 4m


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve