Nëntotali
0.00

FM Radio e madhe, Vintage, PX-2002BT

49.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  -Radio FM PX-2002BT

  -Pamje e veqant e stilit Vintage 

  -Perjetoni tingujt e muzikes se preferuar 

  -Mundesi per USB  dhe TF Card

 • fm,radio,madhe,vintage,px-2002bt

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve