Nëntotali
0.00

Radio për Veturë, Dvd, 7028

59.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Radio për veturë e cila i përshtatet çdo veture.Arrini që gjatë udhëtimit te juaj të ndëgjoni dhe gjithashtu te keni pamje nga ekrani nëpërmjet lidhjeve si: USB.Mp3, Sd card


  -AUX
  -BLUETOOTH
  -USB
  -CD

 • radio,dvd,veture,kerr,ekran

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve