Nëntotali
0.00

Radio për veturë, USB-SD-AUX

9.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Radio për Veturë e cila i përshtatet çdo veture.Arrini që gjatë udhëtimit te juaj të ndëgjoni radio apo edhe muziken e juaj të preferuar nëpërmjet lidhjeve si: USB.Mp3, Sd card


  -Telekomanda - FM tuner digital
  -USB port - port SD / MMC Card
  -Ekran LCD 
  -Mbështet format MP3 - Power - 12V

 • radio,veture,usb-sd-aux

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve