Nëntotali
0.00

Zmadhues me Bluetooth, A109

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Speaker A109 portativ Bluetooth  për të dëgjuar muzikën kudo ku shkoni dhe me një kohëzgjatje të gjatë të baterisë. Për më tepër, shkalla e plotë, tingulli natyror me bas të rëndë janë karakteritikë e lartë e këtij speakeri.

  -Lidhja: Bluetooth
  -Mikrofon
  -Bateri të qëndrueshme:
  -Tingull i pastër dhe me bass
  -Diametri: 6cm, Lartësia: 4.5cm
 • zmadhues,me,bluetooth,,a109,speaker

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve