Nëntotali
0.00

Ndëgjuese me Bluetooth, S450

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Përdorni kufjet me precizion të lartë për një tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon të rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë për biseda brenda dhe në internet.Kontrollet e vendosura në mënyrë të përshtatshme për rregullimin e zërit.

  -Diapazoni i frekuencës 20Hz-20kHz
  -Ndjeshmëria: 105 dB
  -Ndjeshmëria e mikrofonit -55 dB

 • ndegjuese,me,bluetooth,s450,ndegjojse,kufje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve