Nëntotali
0.00

Baby Monitor, VB603

69.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  B603 monitor i videos portativ është një shtesë perfekte për çerdhe fëmijësh ose dhomë gjumi.teknologjia 2.4Ghz FHSS për të parandaluar sinjalet e kryqëzuara dhe braktisjen e sinjaleve. Monitorimi ka një rreze deri në 259 metra dhe nga paralajmërimi i vargut, duke ju lejuar të lëvizni lirshëm në shtëpi ose oborr. Marrësi ka ekran të plotë me 3.2 inç për të treguar video dhe audio në kohë reale. Ka bateri 750mAh të integruar që zgjat 20 orë.Vizioni i natës infra të kuqe automatikisht siguron që  mund ta shihni fëmijën tuaj edhe natën.

  -Madhësia e ekranit: 3,2inch
  -Vizioni i natës:
  -Burimi i energjisë: BateriProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve