Nëntotali
0.00

Tharëse për Flokë, Nova 9035

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Tharjsa për flokë është një tharëse me performancë të lartë që sjell rezultate me cilësi profesionale në mënyrë të shpejtë dhe efikase, Duke sjellë së bashku një motor të qëndrueshëm afatgjatë me një shpejtësi të fuqishme ajri deri në 2200W.

  -Fuqia: 2200W
  -Cilësimet e temperaturës: 3

 • tharese,për,flokë,,nova,9035

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve