Nëntotali
0.00

Makinë për Qethje DSP, 90023B

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Makine rroje DSP 90023 ben te mundur nje prerje te rregullt te stilimit te mjekres por edhe te flokeve tuaj. Me nje dizajn shume profesional qe mund perdoret per femije apo për të rritur.

  -Pesha: 0.3 kg
  -Zonat: Mjekërr, Flokë


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve