Nëntotali
0.00

Shtrydhëse Limoni, Dsp, KJ1006

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  DSP KJ1006 për vegla frutash dhe perimesh vegla frutash te pershtatshme plastmasi shtrydhese dore,
  shtrydhese leng portokalli shtrydhese me leng limoni shtrydhese per agrume Shtrydhese manuale.

  Marka: DSP
  Tensioni: 220V 50HZ
  Fuqia: 40 W
  Kapaciteti: 1.0L
 • shtrydhese,limoni,,dsp,,kj1006

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve