Nëntotali
0.00

Fritezë, DSP KB2062

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  I gjithë ushqimi i gatuar në DSP Air Health Fryer gatuhet duke qarkulluar ajër të nxehtë brenda, i cili rezulton i freskët dhe një zvogëlim prej 80% të konsumit të vajit të gatimit. Një tigan i tillë i thellë do tu pëlqejë atyre që monitorojnë dietën e tyre, por në të njëjtën kohë nuk mund të refuzojnë shijet e tyre të preferuara. Pomfritat,  qepët, copat e pulës dhe ushqime të tjera të shijshme tani do të jenë të lehta për tu përgatitur në shtëpinë tuaj 

  -DSP KB2062
  -Kapaciteti: 2.5L
  -Tensioni, V: 220-240

  -Fuqia: 800W
  -Rregullimi i temperaturës së pjekjes
  -Garancioni:6 muaj

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve