Nëntotali
0.00

Peshore Personale, A07A

5.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

     Me një kapacitet maksimal prej 130 kg,  , tregon peshen e trupit në mënyr mekanike. 

    -Pesha maksimale: 130kg, 

  • peshore,personale,a07a

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve