Nëntotali
0.00

Llampë Led, 6000K, 24W

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Llampa LED i përshtatshëm për cdo hapësirë ku ju keni nevojë.Me anë të funksionit LED, ajo arrin që të përqoj dritë të fortë dhe i cili nuk dëmton sytë.


  -24W
  -Day White
  -Teknologjia: LED
  -Forma:Rrethore

 • llampe,led,6000k,24w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve