Nëntotali
0.00

Llampë Led, 18w, 6000K

3.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Llampa LED i përshtatshëm për cdo hapësirë ku ju keni nevojë.Me anë të funksionit LED, ajo arrin që të përqoj dritë të fortë dhe i cili nuk dëmton sytë.


  -18W
  -Warm White
  -Teknologjia: LED
  -Forma:Rrethore
  -Madhësia: 20cm
 • llampe,led,,18w,6000k

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve