Nëntotali
0.00

Hekur për flokë, Dsp

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Performanca me efikasitet të lartë dhe me shkëlqim të shtuar me hekurin Dsp. Ky hekur përmban teknologji të gjithanshme të shiritave për të krijuar një kthesë të përsosur.

  Një kontroll me temperaturë të lartë përcaktuese me ekran LED dhe sistemin e mbylljes ju lejon të stiloni me lehtësi. Gati për tu përdorur  në vetëm 30 sekonda.

  -Fuqia: 600W
  -Pllaka Qeramike
  -Kontrolli i Temperaturës
  -Funksioni On/Off
  -Temperatura maksimale: 220 
  -Gordoni i lëvizshëm

 • ,hekur,flok,drejtuese

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve