Nëntotali
0.00

Hekur&Figaro Nhc-1818SC

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Figaro dhe hekur Nova 2in1, i cili fal dizajnit të saj unik mundë të përdoret si figaro apo edhe si hekur. Ju mundë të zgjedhin temperaturën sipas dëshirës, 120 deri në 200 gradë celisus.

   Pajisja ka funksion automatik të mbylljes e cila fiket pas 30 min në rast të mospërdorimit të saj.Cilësore dhe praktike për përdorim

  -Fuqia: 45W
  -Diametri:26mm
  -5 nivele të temperaturës
  -Temperatura:120-200C
  -Voltazha: 220-240v
  -Ekrani i Temperaturës:LCD
  -Garancioni: 2 vite
 • hekur&figaro,nhc-1818sc,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve