Nëntotali
0.00

Brushë për flokë, Shinon Sh-8751

23.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

23.90 €

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Brushë Shinon e përkryer për drejtim të shpejtë dhe efikas të flokëve tuaj.

  Falë fuqisë 1000W, arrini rezultate të shkëlqyera të stilimit për flokët e juaj.

  Së pari ndizni brushën, lëreni  temperaturën e caktuar siç është ndezur, dhe pastaj për një kohë të shkurtër është e gatshme për përdorim.

  Dizjani i saj unik mundëson që ajo të përdoret në të gjitha llojet e flokëve.

  -1000W
  -220-24V
  -Gordoni i lëvizshëm.

 • brushe,floke,shinon,sh-8751,fenirim,tharje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve