Nëntotali
0.00

Tharëse për flokë, Shinon

5.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Fuqia jashtëzakonisht e fuqishme 1500w dhe korniza e lehtë, ofron një rezultat të shkëlqyer për flokët e lëmuar dhe të menaxhueshme me shkëlqim rrezatues.Grykë profesionale të përfshira për saktësi dhe kontroll të lartë. Teknologjia jonike qeramike than flokët për 80% më shpejtë dhe forcon volumin pa i dëmtuar flokët.

  -Fuqia: 2200W
  -Numri i shpejtësive:2
  -Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.4m


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve