Nëntotali
0.00

Pompë Elektrike për Bidon, FY-012

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ky shpërndarës uji është pa BPA, çelik inox 304, plastikë ABS me densitet të lartë, pa materiale toksike dhe pa erë. Bateri e integruar e rikarikueshme 1200 mAh. 

  Pajisja elektrike e përshtatshme për një sërë modelesh shishesh.

  Pajisje portative për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm si kampe, piknik, aktivitete, etj.

 • pompe,elektrike,bidon,,fy-012,dispenzer

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve