Nëntotali
0.00

Aparat Uji COM. FY-XZS-185LB

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Aparat uji E-tech  cili i përshtatet gjdo llojë hapësire si: shtëpi apo zyre..Fal sistemit të saj unik, ajo arrin që të ftofë, nxeh ujin në të njejtën kohë.

  -Modeli:FY-20LA
  -Fuqia: 550W
  -Voltazha: 220-240V
  -Frekuenca: 50/60Hz
  -Temperatura e ngrohtë: 85-95 Grade Celsius
  -Temperatura e ftohtë: 10-15 Grade Celsius
  -Dimenzionet: Gjatësia: 1.06cm, Thellësia: 28.5cm,Gjerësia: 31cm
 • aparat,uji,com.,fy-xzs-185lb,b.poshte,10

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve