Nëntotali
0.00

Aparat Uji i vogël, FY-11TA 5L H/0.75 C

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Aparat uji E-tech  cili i përshtatet gjdo llojë hapësire si: shtëpi apo zyre..Fal sistemit të saj unik, ajo arrin që të ftofë, nxeh ujin në të njejtën kohë.

  -Modeli:FY-11TA
  -Fuqia: 550W
  -Voltazha: 220-240V
  -Frekuenca: 50/60Hz
  -Temperatura e ngrohtë: 85-95 Grade Celsius
  -Temperatura e ftohtë: 10-15 Grade Celsius
  -Dimenzionet: Gjatësia: 42cm, Thellësia: 32cm,Gjerësia: 30cm
 • aparat,uji,i,vogel,,fy-11ta,5l,h/0.75,c

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve