Nëntotali
0.00

Aparat Uji COM. FY-67LB 5L H, 2L C

119.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Aparat uji E-tech  cili i përshtatet gjdo llojë hapësire si: shtëpi apo zyre. Ky aparat ofron ftohjen dhe ngrohjen e ujit.
  *Bidoni me ujë vendoset sipër në pjesën adekuate për vendosje.

  -Fuqia: 550W
  -Voltazha: 220-240V
  -Frekuenca: 50/60Hz
  -Temperatura e ngrohtë: 85-95 Grade Celsius
  -Temperatura e ftohtë: 5-10 Grade Celsius
  -Dimenzionet: Gjatësia: 96cm, Thellësia: 30cm,Gjerësia: 31cm

  Për informacione shtesë lidhur me produktin ju mund të kontaktoni me shërbimin e klientit e-baa.


 • aparat,uji,com.,fy-67lb,5l,h,,,2l,c

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve